ERCup Logotyp
Nyheter
Om ERCup
   Stadgar
   Kontakt
Regler
   Kommentarer
   Kvalitetsnormer
Länkar
Serietabell

Kalender
Bilder
Video  
Resultat & arkiv
Team
Internt Forum  Internt forum för ERCup teamförening

Tävlingsanmälan
Serieanmälan



Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till ERCups styrelse och olika funktionärer.

Styrelse styrelse@ercup.se
Ordförande Tyrone Haraldsson Team GAPET 0707-555426 ordforande@ercup.se
Sekreterare Roger Håkansson Swift Racing 0705-513481 sekreterare@ercup.se
Kassör Ulf Lill No Limit Racing 0708-930690 kassor@ercup.se
Suppleant 1 Ingemar Linuzon Bad Boy Racing 0708-137370 suppleant1@ercup.se
Suppleant 2 Hans Nilsson Flying Fellows 0708-203095 suppleant2@ercup.se
Regelkommitté 

Regelfrågor behandlas av styrelsen

regler@ercup.se
         
         
         
Valberedning valberedning@ercup.se
Ledamot Olle Odsell Flying Fellows 0708-205091 olle@odsell.se
Ledamot Vakant      
Övriga
Revisor Niklas Bengtsson Citius Motorsport - -
Revisor
suppleant
Vakant   - -
Skribent,
press/media
vakant - - ordforande@ercup.se
Internt forum Sverker Ottosson Autoart 070-3567613 forumadmin@ercup.se
Facebook Algot Kjellsson ALT Racing - algotkjellsson@hotmail.se
Webbsajt Jörgen Olsson Team Gapet 0702-610921 webmaster@ercup.se

 

 
ERCup styrelse 2020, fr. v. Tyrone, Ingemar, Roger, Hans och Ulf.


Visad: 25757 gånger - Uppdaterat: 2020-03-01 av Jörgen olsson

Ur albumet

Kaxigaste T-shirten
Foto: Mikael Persson
Aktuellmotorsport.se





© Copyright 2005-2020, ERCup - Endurance Racing Cup http://www.ercup.se